4G Router TP-LINK Archer MR402 AC1200/4GLAN/SIM slot
Proizvod je na stanju
Kod: 42625
Barkod: 8885020625752
Proizvođač: TP-Link
Količina
1
12.563 RSD
Hardverske karakteristike
Interfejs 3× 10/100Mbps LAN porta
1× 10/100Mbps LAN/WAN port
1× Slot za nano SIM karticu
2× spoljni interfejs SMA-F antene
Dugme Dugme WPS/RESET, Dugme za uključivanje/isključivanje Wi-Fi-ja
Eksterno napajanje 12V/1A
Dimenzije (Š x D x V) 6,85 × 4,9 × 1,32 in (174 × 124,5 × 33,5 mm)
Antena 2× odvojive spoljne 4G LTE antene
Bežične karakteristike
Bežični standardi IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz
Frekvencija 2,4 GHz i 5 GHz
Brzina signala 300Mbps na 2,4GHz, 867Mbps na 5GHz
Osetljivost prijema 5 GHz:
11a 54M: -77 dBm
11ac VHT20 MCS0: -95,5 dBm 11ac VHT20 MCS8: -73 dBm
11ac VHT40 MCS0: -93 dBm 11ac VHT20 MCS9: -68 dBm
11ac VHT80 MCS0: -90 dBm 11ac VHT20 MCS9: -65 dBm
2,4 GHz:
11g 54M: -74,5 dBm
11n HT20 MCS0: -92 dBm 11n HT20 MCS7: -73 dBm
11n HT40 MCS0: -89 dBm 11n HT40 MCS7: -70 dBm
Snaga prenosa < 20 dBm (2,4 GHz), < 23 dBm (5 GHz)
Bežične funkcije Omogućite/onemogućite bežični radio, bežični raspored, VMM, bežični
Statistika
WAN Failover Da
Bežična bezbednost 64/128-bitni WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK enkripcije
Tip mreže 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800 MHz)
TDD-LTE B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz)
3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900 MHz)
Funkcije softvera
Kvalitet usluge daje prioritet mrežnom saobraćaju prema uređaju ili aplikaciji
Režimi rada 3G/4G ruter, bežični ruter
WAN tip Dinamički IP/Statički IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access)
Upravljačka kontrola pristupa, lokalno upravljanje, daljinsko upravljanje
raspored ponovnog pokretanja
DHCP server, klijent, lista DHCP klijenata, rezervacija adrese
Virtuelni server za prosleđivanje portova, pokretanje porta, UPnP, DMZ
Dinamički DNS DinDns, NO-IP
VPN PPTP VPN, OpenVPN
Kontrola pristupa roditeljska kontrola, kontrola lokalnog upravljanja
Sigurnosni DoS zaštitni zid, SPI zaštitni zid, filter IP adresa/filter domena,
Vezivanje IP i MAC adrese
Protokoli Podržava IPv4 i IPv6
Mreža za goste 2,4 GHz mreža za goste x 1, 5 GHz mreža za goste x 1
Sertifikacija CE, RoHS
Sadržaj paketa AC1200 bežični dvopojasni 4G LTE ruter, Archer MR402
RJ45 Ethernet kabl
1,5 m adapter za napajanje
Vodič za brzu instalaciju
Sistemski zahtevi Microsoft Vindovs 98SE, NT, 2000, KSP, Vista™ ili Vindovs 7, 8, 8.1, 10
MAC OS, NetVare, UNIKS ili Linuk
Internet Ekplorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0,
Safari 4.0 pretraživači ili noviji ili drugi pretraživači koji podržavaju Java
Nano SIM kartica
Radna temperatura okoline: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉)
Temperatura skladištenja: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉)
Radna vlažnost: 10%~90% bez kondenzacije
Vlažnost skladištenja: 5%~90% bez kondenzacije