4G Router TP-LINK Archer MR500 AC1200/4GLAN/SIM slot
Proizvod je na stanju
Kod: 39386
Barkod: 4897098682845
Proizvođač: TP-Link
Količina
1
18.266 RSD
Napredni 4G+ ruter – podržava 4G+ Cat6 za povećanje brzine podataka do 300 Mbps
Podržan MU-MIMO – simultani tokovi podataka povećavaju ViFi propusnost i efikasnost mreže
HARDVERSKE KARAKTERISTIKE
Interfejs 1 × 10/100/1000 Mbps LAN/VAN port
3 × 10/100/1000 Mbps LAN porta
1 × utor za nano SIM karticu
Adapter za eksterno napajanje: Ulazna snaga 100-240v~50/60Hz 0.6A
Izlazni parametar 12VDC 1.5A
Dimenzije (Š k D k V) 202 × 141 × 33,6 mm (7,95 × 5,55 × 1,32 in)
Antena 2 odvojive spoljne LTE antene
BEŽIČNE KARAKTERISTIKE
Bežični standardi IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz
Frekvencija 2,4 GHz i 5 GHz
Brzina signala 300 Mbps na 2,4 GHz, 867 Mbps na 5 GHz
Osetljivost prijema 5 GHz: 11a 54M: -77 dBm
11ac HT20: -73 dBm
11ac HT40: -68 dBm
11n HT20: -77 dBm
11n HT40: -73 dBm
2,4 GHz: 11g 54M: -74 dBm
Snaga prenosa < 20 dBm (2,4 GHz), < 23 dBm (5 GHz)