Adapter Gembird NPA-AC19010 19V/1A 19W, Coper punjac, konektor 5.5x2.5/2.1
Proizvod je na stanju
Kod: 46034
Barkod: 8603121237328
Proizvođač: Gembird
Količina
1
505 RSD
Model: NPA-AC19010 Gembird
19V/1A
19W
Punjac sa uzemljenjem, Coper punjac
Konektor 5.5x2.5/2.1mm
2.1mm - uglavnom se koristi za kamere
2.5mm - za ostalu elektroniku