CPU Hladnjak Chieftec CAC-S92PWM-LP45
Proizvod je na stanju
Kod: 50358
Barkod: 0753263079374
Proizvođač: CHIEFTEC
Količina
1
3.307 RSD
Proizvođač
Chieftec
Model
CAC-S92PWM-LP45
Tip
Vazdušni low-profile CPU hladnjak
Socket podrška
Dimenzije
110.8 × 93 × 45 mm
Visina
45 mm
Ventilator
92 mm slim (11 lopatica)
Brzina
~2300 RPM ±15%
Protok vazduha
~36 CFM
Statički pritisak
~3.2 mm H₂O