Dell OptiPlex 7020 SFF i3-14100/16GB DDR5/M.2 512GB/WiFi+BT/180W/W11P 3Y
Proizvod je na stanju
Kod: 51393
Barkod: 2026300400002
Proizvođač: Dell
Količina
1
123.825 RSD
Klasa procesora Intel Core i3
Model i3-14100
Broj jezgara procesora 4
Broj logičkih jezgara (niti) 8
Radni takt procesora 3.5 GHz (4.7 GHz)
Ostalo 12MB Intel Smart Cache
Čipset Intel Q670
Memorija (RAM) 16GB
Tip memorije DDR5
Radni takt memorije 4.800MHz
Broj slotova 2
Popunjeni slotovi 2
Maksimalno podržano 64GB
Napomena UDIMM
Grafika Intel
Grafički procesor UHD Graphics 770
Tip memorije Deljena
SSD 512GB
SSD interfejs M.2 NVMe
Disk slotovi 1x M.2 NVMe, 1x 3.5 inča HDD
Interfejs raspooživih slotova 1x 3.5 inča HDD
Žična mreža (LAN) 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Ukupno USB priključaka 8
Audio izlaz 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
Video izlazi 1x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1
PCI Express x16 1x PCIe Gen 3 (half height)
PCI Express x1 slot 1x PCIe Gen 3 (half height)
Ostalo ALC3204-CG
Model kućišta Dell Small Form Factor
Snaga napajanja 180W
Operativni sistem Microsoft Windows 11 Professional
Tastatura Ne
Miš Ne
Dimenzije 292.8mm x 290mm x 92.6mm