Externi HDD 2TB Transcend 2.5" USB-C TS2TSJ25M3C
Proizvod je na stanju
Kod: 31165
Barkod: 760557843658
Proizvođač: Transcend
Količina
1
20.383 RSD
Brend: Transcend
Tip: Eksterni HDD
Model: TS2TSJ25M3C
Veličina čvrstog diska: 2.5"
Kapacitet: 2000 GB
Konektor za USB: USB tipa C
Verzija USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Boja proizvoda: Crno, Zeleno
Materijal kućišta: Silikon
Podržani operativni sistemi: Windows 10, Windows 7, Windows 8 Mac OS X 10.7 Lion Linux Kernel 2.6.31
Sertifikacija: CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC
Sigurnost: Otporan na šokove
Način napajanja: USB magistrala
Radna temperatura: 5 - 55 °C
Dimenzije (Š x D x V): 80,8 mm x 16,1 mm x 129,5 mm