HP 290 G9 TWR i7-14700/16GB DDR4/M.2 1TB/180W/M+T/DVD-RW/HP S3 Pro 22" C80WWAT
Proizvod je na stanju
Kod: 49404
Barkod: 199642249356
Proizvođač: HP
Količina
1
116.085 RSD
Processor family Intel® Core™ i7 14th generation processor
Processor Intel® Core™ i7-14700 (up to 5.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 33 MB L3 cache, 20 cores, 28 threads)
Chipset Intel® H670 3
Graphics Integrated, Intel® UHD Graphics 770
Memory 16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB)
Memory Slots 2 DIMM
Internal Storage 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Dimensions (W x D x H) 15.5 x 30.3 x 33.7 cm
Weight 4.7 kg
Network interface Integrated Realtek RTL8111HSH-CG GbE
Form factor Tower
Keyboard HP 125 Wired Keyboard
Audio Realtek ALC3867 codec, universal audio jack with CTIA headset support, audio line-out rear ports (3.5 mm), multi-streaming capable
Pointing device HP 125 Wired Mouse
Ports Front 4 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 headphone/microphone combo
Internal drive bays Two 3.5" HDD
Optical drive HP 9.5 mm Slim DVD-Writer
Power 180W external power adapter, up to 90% efficiency, active PFC
Operating system FreeDOS
Monitor HP Series 3 Pro 21.5 inch FHD, 5ms, 100Hz Monitor IPS,LCD (1xDP, 1x HDMI, 1x VGA)