Monitor 24" LG 24G411A-B.AEU IPS 1920x1080/144Hz/5ms/HDMI/DP/pivot
Kod: 49705
Barkod: 8806096571583
Proizvođač: LG
Proizvod: LG 24G411A-B.AEU 24″ UltraGear Monitor
Veličina ekrana: 23.8″ (60.4 cm)
Tip panela: IPS
Rezolucija: 1920 × 1080 (Full HD)
Osvetljenost (tipična): 250 cd/m²
Omjer kontrasta (tipičan): 1500:1
Brzina osvežavanja: 144 Hz (Overclock)
Vreme odziva: 5 ms (GtG at Faster)
Dinamicki odziv (MBR): 1 ms
Boje: ~16,7 miliona
Pokriće boja: sRGB ~99 %
Kut gledanja: 178° (horizontalno/vertikalno)
HDR: HDR10
Podrška za sinhronizaciju: AMD FreeSync, kompatibilan sa NVIDIA G‑Sync
Površina ekrana: mat (anti‑glare)
Omjer slike: 16:9
Ulazi: 1 × HDMI (2.0), 1 × DisplayPort (1.4)
Izlaz za slušalice: 3.5 mm audio**
Napajanje: eksterni adapter
VESA montaža: 100 × 100 mm