Monitor 27" Samsung LS27D300GAUXEN IPS 1920x1080/100Hz/5ms/HDMI/VGA/VESA
Proizvod je na stanju
Kod: 47114
Barkod: 8806095803029
Proizvođač: Samsung
Količina
1
16.393 RSD
Tip Monitor
Model LS27D300GAUXEN
Dijagonala ekrana 27"
Rezolucija 1920 x 1080 Full HD
Tip panela IPS
Pozadinsko osvetljenje LED
Zakrivljen ekran Ne
Brzina osvežavanja 100Hz
Vreme odziva 5ms (GtG - Gray-to-Gray)
Svetlina 250 cd/m2
Odnos kontrasta 1000:1
Ugao vidljivosti (H/V) 178° / 178°
Konektori 1 x VGA, 1 x HDMI 1.4
Pivot Ne
Boja Crna
Dimenzije (sa postoljem) 61.2 x 47 x 20 cm
Dimenzije (bez postolja) 61.2 x 36 x 3.6 cm
Dimenzije pakovanja 71 x 10 x 40.3 cm
Težina (sa postoljem) 2.9 kg
Težina (bez postolja) 2.4 kg
Masa pakovanja 4.3 kg
VESA 100 x 100 mm