Monitor 55 Dahua LM55-F400N 3840x2160/4K VA/6.5ms/60Hz/VGA/2xHDMI/2x USB/Zvučnici
Proizvod je na stanju
Kod: LM55-F400N
Proizvođač: Dahua
Količina
1
63.990 RSD
Displej Model DHI-LM55-F400N
  LCD tehnologija VA
  Pozadinsko osvetljenje DLED
  Veličina ekrana 55 inča
  Odnos stranica 16:9
  Vidljiva površina 1209.6 (Š) × 680.4 (V) mm
  Odnos ekrana i kućišta ≥95%
  Ugao gledanja 178° (H) / 178° (V)
  Režim prikaza Horizontalni
  Razmak piksela 0.315 mm × 0.315 mm
  Gustina piksela 80.7 PPI
  Rezolucija 3840 (H) × 2160 (V)
  Osvežavanje 60 Hz
  Prikaz boja 8 bit + FRC
  Opseg boja 72% NTSC
  Osvetljenje 400 cd/m² (tipično)
  Kontrast 5000:1
  Vreme odziva 6.5 ms
  Radni vek 30.000 sati
  Površinska obrada Haze 25%, 3H
  Flicker-free tehnologija Da
  Zaštita od plavog svetla Softverska zaštita od plavog svetla
Portovi uređaja Ulazni portovi 2 × HDMI 2.0 (3840 × 2160@60 Hz), 1 × VGA (1920 × 1080@60 Hz), 2 × USB 2.0, 1 × Audio in, 1 × RS-232 in
  Izlazni portovi 1 × Audio out
  Zvučnici 2 × 10 W
Napajanje i uslovi rada Napajanje 100–240 VAC (±10%), 50/60 Hz
  Tip napajanja Ugrađeno napajanje
  Potrošnja energije 72 W (osnovna), 98 W (tipična), 104 W (maksimalna)
  Potrošnja u stanju mirovanja <0.5 W
  Radna temperatura 0 °C do +40 °C
  Radna vlažnost 10%–85% (RH)
  Temperatura skladištenja –20 °C do +60 °C
  Vlažnost skladištenja 5%–90% (RH)
Opšte informacije Dimenzije proizvoda 1,225.6 mm × 705.3 mm × 81.6 mm (Š × V × D), bez postolja
  Dimenzije pakovanja 1,320 mm × 805 mm × 125 mm (Š × V × D)
  Širina okvira G/L/D/D: 1.1 mm / 1.1 mm / 1.1 mm / 14.8 mm
  Neto težina 9.85 kg
  Bruto težina 13.20 kg
  Boja kućišta Crna
  Način upravljanja Daljinski upravljač, RS-232
  Indikator statusa Da
  VESA nosač 200 mm × 300 mm