Napajanje 420 LC Power LC420H-12 V1.3
Proizvod je na stanju
Kod: 48911
Barkod: 4262443281040
Proizvođač: LC Power
Količina
1
4.289 RSD
Tip napajanja
Standardno ATX PSU
Model
LC420H-12 V1.3
Ukupna snaga
420 W (maksimalno / peak)
Standard
ATX v1.3
Podrška za ploče
20+4-pin ATX, 4-pin CPU 12V
PCIe konektori
Nema
SATA konektori
4
Molex konektori
2
FDD konektor
1
+3.3 V
16 A
+5 V
16 A
+12 V
15 A
Ventilator
120 mm
PFC
Pasivni (Passive PFC)
Zaštite
OVP, UVP, OPP, SCP
Dimenzije (V × Š × D)
87 × 150 × 140 mm