Napajanje 500W Chieftec APB-500B8 12cm Silent Active PFC 80% White bulk
Proizvod je na stanju
Kod: 23187
Barkod: 4710713230569
Proizvođač: CHIEFTEC
Količina
1
5.116 RSD
Model:
VALUE 500W
Kataloski:
APB-500B8
Nazivna snaga:
500W
Efikasnost:
80Plus
Ventilator:
120mm silent fan
Modularno:
NE
Priključci:
20+4 PIN ATX x1, 8 PIN EPS (4+4) x 1, 8 PIN PCIe (6+2) x 1,
SATA x 3, MOLEX/FLOPPY 2/1
Garantni rok:
2 godina
Radni napon:
200-240V / 4.0A / 47 - 63Hz
Format
ATX 12V 2.3