Napajanje 600W Chieftec APB-600B8
Proizvod je na stanju
Kod: 33235
Barkod: 0753263077813
1
6.891 RSD
Model:
VALUE 600W
Kataloski:
APB-600B8
Nazivna snaga:
600W
Ventilator:
120mm silent fan
Priključci:
20+4 PIN ATX x1, 8 PIN EPS (4+4) x 1, 8 PIN PCIe (6+2) x 2,
SATA x 4, MOLEX/FLOPPY 2/1
Radni napon:
200-240V / 4.0A / 47 - 63Hz  Active PFC (0.9) (only 230V)
Format
ATX 12V 2.3