Napajanje 600W Rampage RMP-600-80P, 80Plus Bronze 12cm fan APFC
Proizvod je na stanju
Kod: 38846
Barkod: 8680096055690
Proizvođač: Rampage
Količina
1
5.134 RSD
Model
RMP-600-80P
ATX 24pin za maticnu plocu
x 1
4+4pin za procesor
x 1
SATA 5pin
x 2
Molex 4pin
PCIE 8pin za graficku kartu
Boja
Crna
PFC
da
Sertfikat efikasnosti
80 bronze
Dimenzije
150x140x85 mm