Napajanje 650W Raidmax Cobra RX-650AE-D 80+ Gold Gen.5 ATX 3.1
Proizvod je na stanju
Kod: 49321
Barkod: 4711061621856
Proizvođač: Raidmax
Količina
1
8.622 RSD
Model:
Cobra 650AE
Kataloski:
RX-650AE-D
Nazivna snaga:
650W
Efikasnost:
80+ GOLD
Ventilator:
120mm FDB Fan
Modularno:
NE
Priključci:
ATX 24pin, ATX 4+4pin, SATA x6, PCI-E 8pin x4, 12VHPWR x 1
Garantni rok:
5 godina
Radni napon:
100 V - 240 V, 8A-4A