Napajanje 700W Chieftec APB-700B8
Proizvod je na stanju
Kod: 31080
Barkod: 753263077820
1
8.238 RSD
Model:
VALUE 700W
Kataloski:
APB-700B8
Nazivna snaga:
700W
Ventilator:
120mm Sleeve fan
Priključci:
20+4 ATX x 1, 8pin EPS (4+4) x 1, PCIe (6+2) x 2, SATA x 4, MOLEX/FLOPPY x 2/1
Radni napon:
200-240V 5.0A / 47 - 63Hz   Active PFC (0.9) (only 230V)
Format
ATX 12V 2.3