Napajanje 750W DeepCool PF750 R-PF750D-HA0B-EU
Proizvod je na stanju
Kod: 49788
Barkod: 6933412711605
Proizvođač: DeepCool
Količina
1
8.499 RSD
Model:
DeepCool PF750
Kataloski:
R-PF750D-HA0B-EU
Nazivna snaga:
750W
Efikasnost:
80 PLUS White
Ventilator:
120mm Hypro Bearing
Modularno:
Ne
Priključci:
1 x 20+4 Pin, 2 x CPU 4+4 Pin (EPS 12V), 4 x PCIe 6+2 Pin, 6 x SATA, 2 x 4 Pin Molex
Radni napon:
230V