Punjač za laptop HP XRT 90W 19V - 4,74A XRT90-190-4740H50
Proizvod je na stanju
Kod: 22431
Barkod: 8606107975054
Proizvođač: Seagate
Količina
1
3.081 RSD
XRT90-190-4740H50 EUROPOWER ADAPTER ZA  LAPTOP ZA HP CQ 19V 90W 4.74A 7.4*5.0   SNAGA 90W  VOLTAŽA 19V 4.74A   TIP KONEKTORA 7.4*5.0 PIN  ,KOMPATIBILAN SA MODELIMA(HP/COMPAQ),PRENAPONSKA  ZAŠTITA,PAKOVANJE: KUTIJA ,AC EU STRUJNI  KABL : 1.2M,DC KABL:1.5m   GARANCIJA:24 MESECA