RAM Corsair VENGEANCE RGB PRO SL DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CMH16GX4M2E3200C16
Proizvod je na stanju
Kod: 48909
Barkod: 0840006632009
Proizvođač: CORSAIR
Količina
1
19.477 RSD
Proizvod: Corsair VENGEANCE RGB PRO SL DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CMH16GX4M2E3200C16
Tip memorije: DDR4 DRAM
Ukupna memorija: 16GB (2 × 8GB)
Brzina: 3200 MT/s (PC4‑25600)
CAS latencija: 16‑20‑20‑38
Testirani napon: 1.35 V
SPD brzina: 2133 MT/s
SPD napon: 1.2 V