RAM Corsair VENGEANCE RGB RS DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CMG16GX4M2E3200C16
Proizvod je na stanju
Kod: 48908
Barkod: 0840006649007
Proizvođač: CORSAIR
Količina
1
19.110 RSD
Proizvod: Corsair VENGEANCE RGB RS DDR4 16GB (2×8GB) 3200MHz CMG16GX4M2E3200C16
Tip memorije: DDR4 UDIMM
Ukupna memorija: 16GB (2 × 8GB)
Brzina: 3200 MT/s (PC4‑25600)
Testirana latencija: 16‑20‑20‑38
SPD latencija: 15‑15‑15‑36
Testirani napon: 1.35 V
SPD napon: 1.2 V