SMART LED TV Zeus 55 ZE55UST2 3840x2160/4K/Wi-Fi/Bluetooth/DVB-T2/frameless/Android 14/GaiaOS 4.0
Proizvod je na stanju
Kod: ZE55UST2
Barkod: 8606033832933
Proizvođač: Zeus
Količina
1
33.990 RSD
Veličina ekrana (dijagonala) 55"
Model ZE55UST2
Smart  Da (Android 14, GaiaOS 4.0)
Kvalitet panela A klasa (frameless)
Rezolucija UHD (3840x2160)
Odnos stranica 16:9
Ugao gledanja Levo/Desno: 178°, Gore/Dole: 178°
Kontrast ≥1000:1
Broj boja 16.7 miliona
Osvežavanje ekrana 60Hz
Vreme odziva 8ms
Pozadinsko osvetljenje Tip: DLED
Osvetljenost (cd/m²) 220
Napajanje – ulazni napon 100–240V~, 50/60Hz
ARC putem HDMI Da (HDMI1)
Podrška za Dolby Da
CI+ slot Da
Bluetooth Da
WiFi Da
Analogni TV sistem (ATV) PAL/SECAM BG/DK/I
Digitalni TV sistem (DTV) DVB-T/C/T2/S2
HDMI 2.0 (količina) Da (3 priključka)
RF ulaz Da
RF (S2) Da
USB 2.0 (količina) Da (2 priključka)
AV ulaz Da (mini)
Izlaz za slušalice Da
Digitalni audio izlaz Koaksijalni
Mrežni ulaz (RJ45) Da
CI slot Da
OSD meni jezici Engleski (podrazumevano), ruski, francuski, nemački, arapski, srpski, makedonski
Tip zvučnika Sistem
Snaga zvučnika 2 x 10W
Boja okvira Crna
Materijal prednjeg okvira Plastika (ABS)
Materijal zadnje strane Plastika (HIPS)
Materijal postolja Metal
VESA dimenzije za montažu (ŠxV) 200 x 100 mm
Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) 1226.2 x 708.7 x 74 mm
Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) 1370 x 812 x 254 mm
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD) 1370 x 155 x 827 mm