TV SAMSUNG SMART UE50U8072FUXXH Crystal UHD 4K Smart TV
Proizvod je na stanju
Kod: 51547
Barkod: 8806097067672
Proizvođač: Samsung
Količina
1
51.749 RSD
Model
Samsung UE50U8072FUXXH
Dijagonala ekrana
50" / 125 cm
Rezolucija
4K UHD (3840 × 2160)
Tip panela
LED / Crystal UHD
Osvežavanje
50 Hz
Procesor
Crystal Processor 4K
HDR
HDR + HDR10+
Upscaling
4K Upscaling
Tehnologije slike
Mega Contrast, UHD Dimming, Motion Xcelerator
Smart platforma
Tizen™ Smart TV
Glasovni asistenti
Bixby, Alexa, Google Assistant
Bežično povezivanje
Wi-Fi, Bluetooth
AirPlay
Da
Zvuk
20 W RMS, 2CH
Audio tehnologije
Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound
HDMI
3
USB
1 × USB-A
eARC/ARC
Da
LAN
Dizajn
Metal Stream Design, tanki okvir
VESA montaža
200 × 200 mm
Dimenzije sa postoljem
1110.8 × 695.1 × 199 mm