Ventilator 120mm Fractal Design Aspect 12 RGB White Frame , FD-F-AS1-1208
Proizvod je na stanju
Kod: 43568
Barkod: 7340172703556
Proizvođač: Fractal Design
Količina
1
1.691 RSD
Model
Fractal Design Aspect 12 RGB White Frame (FD-F-AS1-1208)
Tip
Kućišni ventilator sa ARGB osvetljenjem
Dimenzije
120 × 120 × 25 mm
Razmak rupa
105 × 105 mm
Boja okvira
Bela
Tip ležaja
Rifle ležaj
Broj lopatica
7
Brzina rotacije
1200 RPM (fiksna)
Protok vazduha
~32 CFM (~54,4 m³/h)
Statički pritisak
~1,20 mm H₂O
Nivo buke
~18,3 dB(A)
Konektor
3-pin DC + 3-pin ARGB (5V)
RGB kompatibilnost
ASUS Aura, MSI Mystic Light, Gigabyte Fusion, ASRock Polychrome, Razer Chroma
RGB napon
5 V
Napon ventilatora
12 V
Snaga
~0,96 W
Tip kabla
Ribbon (mogućnost lančanog povezivanja)
Dužina kabla
~500 mm