Ventilator 140mm Fractal Dsign Aspect 14 RGB PWM Black Frame FD-F-AS1-1405
Proizvod je na stanju
Kod: 48888
Barkod: 7340172703372
Proizvođač: Fractal Design
Količina
1
2.572 RSD
Model
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM Black Frame (FD-F-AS1-1405)
Tip
Kućišni ventilator (case fan)
Dimenzije
140 × 140 × 25 mm
Konektor ventilatora
4-pin PWM
Konektor osvetljenja
3-pin 5V ARGB
Brzina obrtaja
500 – 1700 RPM
Protok vazduha
do 78 CFM
Statički pritisak
do 2.05 mm H₂O
Nivo buke
do 35.5 dBA
Tip ležaja
Rifle bearing
Napon
12 V