VGA Gigabyte RTX 5080 16GB Windforce SFF, GV-N5080WF3-16GD
Proizvod je na stanju
Kod: 51156
Barkod: 4719331355487
Proizvođač: Gigabyte
Količina
1
202.122 RSD
GPU / model:
NVIDIA RTX 5080   /   GV-N5080WF3-16GD
CUDA jezgra
10.752
Radni takt (Boost)
2617 MHz (boost)
Memorija
16GB GDDR7 256bit
Brzina memorije
30 Gbps
Povezivanje
PCI-E 5.0 x 16
Napajanje
16 Pin*1 , minimum 850W psu
Izlazi
3x DisplayPort 2.1, 1x HDMI 2.1
Link ka stranici
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N5080WF3-16GD/sp
Dimenzije
L=304 W=126 H=50 mm